HYUNDAI
Hyundai Grubu, Güney Kore'de 1947 yılında Chung Ju-Yung tarafından kurulan şirketler grubudur. Hyundai Grubu, bünyesindeki 45 şirketi ile Kore'nin ve dünyanın en büyük gruplarından birisidir.

Dünya çapında 180.000'den fazla personeli bulunan Grup; motorlu araçlar üretimi, mühendislik, inşaat, gemi yapımı, çelik, petrokimya, makine, havacılık, elektronik ve finans sektörlerinde faaliyet göstermektedir
HYUNDAI ROBOT&SYSTEM
Hyundai robotları HHI-EMD (Hyundai Heavy Industries – Engine & Machinery)’ ye bağlı bir departmandır.
HHI-EMD, tutarlılık ve verim üzerine kurulu «state-of-the-art» teknolojisiyle 21. yy robot sistemleri gibi otomasyon alanının şüphesiz lideridir.

UYGULAMALAR
Elektrik Kaynağı
Punta Kaynağı
Taşıma
Contalama
Press Uygulamaları
Paletleme
Boyama
BECKHOFF
Beckhoff, PC Kontrol teknolojisine dayalı açık otomasyon sistemleri geliştirir. Ürün yelpazesi, Endüstriyel PC’ler, I/O ve Veriyolu Bileşenleri, Sürücü Teknolojisi ve otomasyon yazılımınından oluşur. Tüm endüstriler için, ayrı bileşenler olarak kullanılabilecek veya sıfırdan eksiksiz ve sorunsuz bir kontrol sistemi oluşturulabilecek ürünler bulunmaktadır.

UYGULAMALAR
Panel PC'ler
Kontrol Panosu PC'leri
Kontrol Paneller
Gömülü PC'ler
Ana kartlar
Servo Sürücüler
Senkron ve Lineer Servo motorlar
COGNEX
Cognex dünyanın en güvenilir yapay görme şirketidir. Tüm dünyada fabrikalara kurulan 600.000’in üzerindeki sistemlerle, yapay görme sisteminin ihtiyacınız olan işlemi tekrar tekrar yapacağını size temin edecek deneyim ve uygulama bilgisine sahiptir.

UYGULAMALAR
Hatalı ürünlerin tespit edilmesi
Doğru montajın kontrolü
Otomatik üretim
Parçaların takibi ve tanınması
SICK
Almanya'nın Münih yakınlarında, 1946 yılında kurulan SICK, şimdi çok sayıda yan kuruluşları ve bağlı şirketleri, acenteler ve satış ofisleri ile dünya çapında bir varlığı ve sensörler ve sensör çözümlerinin önde gelen üreticilerinden biridir

UYGULAMALAR
Endüstriyel sensörler
Opto-elektronik koruyucu cihazlar
Tanılama çözümleri
Güvenlik anahtarları
Ölçme ve algılama çözümleri
Yüksek performanslı sensörler


Robotlu Otomasyon Sistemleri
Tüm hakları saklıdır.

Mega Tasarım 2012
 
ROS TEKNOLOJİ ROBODER ÜYESİDİR.